PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9062}

Rambo 3

Rambo III
6,7 57 662
oceny
6,7 10 1 57662
5,0 8
ocen krytyków
Rambo III
powrót do forum filmu Rambo III

Co to za śmigłowce

użytkownik usunięty

Czy te śmigłowce to radzieckie Mi-24 lub przynajmniej w zamyśle reżysera miały to być Mi-24?

Helikoptery z filmu to Aerospatiale SA 330 Puma oraz Aerospatiale AS350B Squirrel.Te francuskie śmigłowce miały w zamyśle przedstawiać sprzęt radziecki, który w tamtych czasach "na Zachodzie", był praktycznie nie do zdobycia.

użytkownik usunięty
vanDee

Ok. rozumiem, dzięki.

Pozdr.

ocenił(a) film na 10
vanDee

a ten czołg na końcu co Rambo do niego wsiada to co to takiego wiesz może

Tibn

Podwozie wzięli z M8A1 Cargo Tractor, resztę sama wystrugała jakaś firma z Kalifornii.
To samo podwozie możesz znaleźć w czołgu lekkim- M41 Walker Bulldog.
Swoją drogą nieźle im to wyszło, bo ja- jako laik- z początku myślałem że to oryginał jest.

ocenił(a) film na 5
vanDee

Ale boczne skrzydła chyba z Hind`a :-)

ocenił(a) film na 6
vanDee

Wiedziałem że to ni sowieckiego ale ze to francuski szmelc (może i nie szmelc ale Francja już dziś tak) i te podwieszane uzbrojenie.... To nawet nie jest podobne do KRÓWKI

kakalaken

W mi a24 siedzi nizej strzelec wyzej pilot tak jak jak w cobrze albo w ah 64 - trzeba byc idoita zeby nie zauwazyc ze siedza obok siebie

mikediehard

Racja z Mi 24 ma tyle wspólnego że jedno i drugie to helikoptery, i na tym podobieństwo się kończy hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones