PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=997}

Rambo II

Rambo: First Blood Part II
7,0 72 283
oceny
7,0 10 1 72283
6,2 13
ocen krytyków
Rambo II
powrót do forum filmu Rambo II

nie..

ocenił(a) film na 4

film zrobiony na sile, korzystajacy z sukcesu pierwszej czesci. naiwan fabula, schematyczne postaci, no i oczywiscie ci zli rosjanie...

użytkownik usunięty
matcher

oj pierdolisz waćpan jak potłuczony. Żadne filmy z klasyki kina akcji Ci się nie podobają.

użytkownik usunięty

Ja powiem tak, fabula filmu jest bardzo dobra, klimat i muzyka wspaniala, ale akcje zle zrobione, jeden gosciu idzie z karabinkiem i rozwala caly wietnam to juz przegiecie, i czuje sie za duzo ta nierealnosc, bo przeciez to zaden film fantastyczny nie jest, i dlatego moze uderzac ta nierealnosc, ogolnie mowiac dla mnie to przesadzony film, ale mimo to lubie go ogladac bo ma fajna fabuly, ogolnie film przecietny.

użytkownik usunięty

oj tam nieralistyczne. Trzeba się wczuć w niego i zapomnieć o tym. Dla mnie ten film jest niezniszczalny i zawsze taki pozostanie

Kultowe kino akcji....za czasów vhs takie filmy rządziły w naszym komunistycznym kraju...bazooki i inne giwerki :-)

użytkownik usunięty
matcher

Co wy pierdolicie ,ze nierealistyczny ,bo to taki film akcji i tyle i tak ma byc przez to zostal stwozony typ super-bohatera tak jak batman,superman,spider-man itp.a jak komus sie nie podoba taki film tp niech lepiej obejzy sobie 999 odcinek Klanu -tam to dopiero maksymalne bzdury pierdola!!!
A dzisiaj w niedziele na TVNSiedem jeszcze raz sobie obejrze ten wspanialy film ze Stallonem bo to kultowy film a nie jakies wypociny

jeszcze pamiętam jak za dzieciaka zobaczyłem w TV urywek jak Rambo z pepeszy walił czy z bazooki jakiejś :-))))))))))))
wtedy to takie filmy wchodziły jak się patrzy :-)))))))

ocenił(a) film na 10
Michal1992

Bardzo przemyslany scenariusz, znakomita reżyseria, znosne dialogi i całkowity brak realizmu. W sumie kultowy i całkiem dobry film. W zasadzie dozna obejrzeć bezboleśnie, w przeciwieństwie do beznadziejnej trójki.

Mimo wszystko pierwszej czesci nie dorównuje w żadnym aspekcie... Ale zobaczyc mozna bo to kawal ciekawego kina akcji, znacznie lepszego od współczesnych gniotów takich jak XXX, czy Punisher...

ocenił(a) film na 4
matcher

Ja sie z tobą zgodze , zwykłe łubu-du nic więcej (2/10)

ocenił(a) film na 7
Bondman

Człowieku przestań się powtarzać. Ostatnio obejrzałem Zaginionego w akcji 2 z Norrisem. To jest dopiero załamka. Sceneria ta sama, fabuła podobna, wybuchy, sceny walk, strzelanie itp. Ale uwierzcie mi że Rambo to przy tym megawypas!!! W Zaginionym po prostu tragedia przede wszystkim ze względu na aktorstwo... Jesli komus nie podoba się Rambo - odsyłam do Zaginionego w akcji:)

ocenił(a) film na 4
Krwawe_dziaslo

Ja też ostatnio widziałem "Zaginionego w akcji 2" moja ocena jest taka sama jak "Rambo 2" .

matcher

Nie umywa się do genialnej jedynki, ale i tak jest niezły! Gra aktorska mocno przeciętna, fabuła prosta, ale ciekawa, dialogi raczej w większości słabe - zbyt uproszczone i drętwe (ale na szczęście parę b. dobrych też jest - tyle, że jakoś giną w natłoku tych pozostałych...) Mimo tych wad, o dziwo, film się bron i nie przynosi wstydu jego twórcom. W końcu postać superbohatera robi wrażenie... hehe... (ok, czasami aż śmieszy to co Rambo wyprawia w pojedynkę:) ale jakby miał u swego boku zawsze z dwóch, trzech kompanów nie byłoby źle, byłby solidny film akcji - a tak mamy w pewnym sensie fantasy-action;) A zalety? Muzyka, zdjęcia, postać Johna Rambo, finałowa scena Rambo z Murdockiem, w ogóle świetna realizacja scen akcji. KLASYKA. Po latach może nieco kulawa, ale jednak KLASYKA:) ja naoglądałem się filmów z Rambo w dziecńśtwie na wideo i teraz mam do nich spory sentyment:) wtedy były dla mnie genialne, dzisiaj są po prostu dobre i jak najbardziej warte przypomnienia. Mają to COŚ:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones