PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=997}

Rambo II

Rambo: First Blood Part II
7,0 72 213
ocen
7,0 10 1 72213
6,2 12
ocen krytyków
Rambo II
powrót do forum filmu Rambo II

Złote Maliny?!?!?!

ocenił(a) film na 8

Czemu ten film i reszta filmów o Rambo oraz Rocky mają złote maliny? Przecież to skandal

xlandia1

moze nie lubia stallone

ocenił(a) film na 8
Kotek_haker

Zauważyłem że nie warto patrzeć na krytyków Stallone to jeden z najlepszych aktorów.

ocenił(a) film na 8
xlandia1

Po prostu kpina, lepiej nie zwracać na te nagrody uwagi!

ocenił(a) film na 8
van_der

Masz rację.Zauważyłem ostatnio że jekieś gówno dostaje nagrody i oskary a super klasyki mają maliny

xlandia1

Zostańmy może przy tym, że to po prostu aktor.

ocenił(a) film na 7
xlandia1

gdyż ludzie dopiero po jakimś czasie ludzie zaliczyli do klasyków i dobrych filmów, oraz w tamtych czasach ludziom już się przejadły takie filmy.

xlandia1

Ponieważ kontynuacje sprowadziły cykl Rambo i Rockiego do zwykłych sensacyjniaków, a przecież pierwsze części to ambitne i naprawdę nietuzinkowe produkcje.

Dopiero po latach ludzie docenili sequele, ale bardziej pod kątem sentymentu i czasów vhs-ów niż ich treści.

użytkownik usunięty
xlandia1

Dlatego że ten film w wymowie jest proreaganowski i antykomunistyczny. A krytycy w latach 80 (i dziś w zasadzie też) to w sporej części banda rozpieszczonych, lewicujących patafianów z pokolenia dzieci kwiatów, którzy nie cierpieli Reagana i jego przywracania Amerykanom wiary w siebie i w swoje wartości.

ocenił(a) film na 9

tez mnie to zastanawialo ale kolega wyzej w sumie dobrze to wytlumaczyl

ocenił(a) film na 4

Ciekawa teoria tylko że Złote maliny nie przyznają krytycy.

Nie. Ten film jest słaby i w żaden sposób nie da się tego wytłumaczyć. Jedynka była świetna. Tutaj facet strzela z łuku wybuchającymi strzałami. Taki trochę Hawkeye.

xlandia1

Nie, to nie jest skandal. Hollywood jest opętane przez Żydów. Jeśli jest coś z tym kompletnie bezwartościowym, filmowym grafomanem jakim jest Woody Alen, to laski tam się pchają. A tzw" krytycy filmowi" też gadające głowy tłumaczące nam co jest godne ogądania, jak pedał Raczek i w Polsce lansują, bo to jest trendy. Po kasę. Jedyny film, to był "Zelig". A i to przetrwałem 2/3. Powtarzam: Woody Allen skupia się w swoich filmidłach na seksie, żeby w chrześcijanach zniszczyć pewien dystans wobec spraw intymnych. Żeby chrześcijanie stali się bydłem, które Żydostwo będzie eksploatowało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones