PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=997}

Rambo II

Rambo: First Blood Part II
7,0 72 283
oceny
7,0 10 1 72283
6,2 13
ocen krytyków
Rambo II
powrót do forum filmu Rambo II

Tragedia

ocenił(a) film na 1

Film to straszny gniot!Strasznie się uśmiałem gdy go oglądałem...ten bohaterski Rambo strzelający z łuku wybuchowymi strzałami :DDDDD
Najbardziej mnie śmieszył moment gdy jeden kitajec strzela do Rambo z kałacha,Rambo sie chowa za kamieniem,żółtkowi kończy się amunicja,Rambo wstaje,powoli sięga po strzały,kitajec wystrzeliwuje cały magazynek z pistoletu,nietrafia,John powoli naciąga cienciwe,Skośny z miną jakby narobił w pory zaczyna uciekać,po paru metrach zatrzymuje sie,Rambo strzela,biednego żółtka rozsadza:DDD A jakie są wasze ulubione śmieszne momenty?

Toster

Chyba jednak nie taki gniot skoro się uśmiałeś, i w dodatku masz ulubiony momeny to można by raczej odnieść wrażenie, że ci się podobał

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Toster

cały film to świetna komedia akcji. Brawo Cosmatos!

ocenił(a) film na 8
Toster

Fakt niektóre sceny w filmach akcji są trochę przesadzone, ale to jest film w dodatku stary. Natomiast nie wiem co w tym dziwnego, że koleś strzela "wybuchowymi strzałami" taki sprzęt jest dostępny

ocenił(a) film na 10
Toster

i o to chodzi w prawdziwym konie akcji

ZaX_filmweb

ten film to szczyt kiczu, gdyby nie patrzećprzez sentyment to wypada blado

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones