PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=997}

Rambo II

Rambo: First Blood Part II
7,0 72 266
ocen
7,0 10 1 72266
6,2 13
ocen krytyków
Rambo II
powrót do forum filmu Rambo II

....i stwierdzam,że to katastrofa.Najlepszy jest scenariusz,nawet kino akcji powinno go mieć a tutaj-tragedia.

ocenił(a) film na 4
Berith7777

Zupelnie sie z toba zgadzam i az dziw mnie bierze ze scenariusz do tego badziewia napisal sam JAMES CAMERON... Wczoraj w ciszy i spokoju obejzalem po latach RAMBO2 i glupota scen i scenariusza mnie porazila... WIELU NARZEKA NA RAMBO3 ALE NIE UKRYWAJMY JEST LEPSZY OD TEJ CZESCI... Gdybym mial napisac ranking RAMBO to by wygladal nastepujaco: 1RAMBO, RAMBO3, RAMBO4 a na szarym koncu glupkowaty RAMBO2 a jesli bym mial powiedziec szczerze ktore rambo najbardziej mi sie podobaja to napewno RAMBO1 i RAMBO4.

ocenił(a) film na 3
punisher822_filmweb

"Rambo III" musze sobie przypomnieć,ale oglądałem jakis czas temu czwórke i mega-pozytywnie mnie zaskoczył,mimo,ze nie jestem miłosnikiem kina akcji to na prawde dobry film tak samo zreszta jak jedynka.Fakt,że byłem w lekkim szoku jak zobaczyłem kto do dwójki napisał scenariusz.Czas sobie przypomniec trójke.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Berith7777

Wpisz sobie w YOUT...E "Rambo 3" ja tam sobie sciagnelem trojke z lektorem w dobrej kopii zreszta wszystkie 4 czesci sa... Co do RAMBO4 to tez bylem milo zaskoczony bo to kawal dobrej roboty i mozna nawet stwierdzic ze jest chwilami lepszy od JEDYNKI... ALE CO SIE DZIWIC SKORO I REZYSEREM I SCENARZYSTA RAMBO4 BYL SAM STALLONE I NIE BYLO ZADNEJ 2 OSOBY DOPISUJACEJ SCENARIUSZ... RAMBO4 moim zdaniem jest swietny i dziw mnie bierze ze wsumie tak malo zarobil i w rankingu FILMWEB ma tak niskie miejsce i wyzej jest RAMBO2 i RAMBO3... Zauwazylem ostatnimi czasy ze jak STALLONE zabiera sie sam i za rezyserie i za scenariusz powstaje swietny film... mam tu na mysli RAMBO4 i NIEZNISZCZALNI1 ktory jest o wiele lepszy od NIEZNISZCZALNI2 gdzie juz sylwek nie byl 1scenarzysta i rezyserem byl zupelnie kto inny. STALLONE robi najlepsze filmy jak sam pisze scenariusz i rezyseruje...

ocenił(a) film na 6
Berith7777

i tu bym się zgodził. mam wszystkie części na dvd i najchętniej wracam do jedynki.film kultowy. dwójka chyba miała pokazać jak potraktowano tych którzy tam zostali ... jedynka miała na celu pokazanie jak traktowano ludzi którzy walczyli za kraj - nie mogli nawet dostać pracy '' moge być co najwyżej parkingowym" ... a co do 4 części to wiele osób się nie podobała ale to był prawdziwy powrót do kina akcji którego nie ma już moim zdaniem od lat 80 i 90 , i tak próbowano ten film zrobić. pzdr.

ocenił(a) film na 3
makkenzi

Ja a propo "czwórki" byłem na prawde pozytywnie zaskoczony.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Krytycy zas...ani.Nie myślałem,że znajdą się tacy,którzy skrytykują rambo 2.Jezu weźcie najlepiej zajmijcie się czymś innym.

ocenił(a) film na 3
aza_0_9_z_

Świetny komentarz.To wszystko co masz do "powiedzenia"?

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Pewnie,że wszystko.Dalej mam z tobą dyskutować?Nie ma po co.

ocenił(a) film na 3
aza_0_9_z_

No fakt.Po co dyskutowac o filmach i czym kolwiek,lepiej trzymać bezsensu swojego i trzymać ślepo swojego.Twoja sprawa.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Powiedziałbym ci coś na temat tego co napisałeś,ale...Koniec to koniec.Również pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones