PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=997}

Rambo II

Rambo: First Blood Part II
7,0 72 283
oceny
7,0 10 1 72283
6,2 13
ocen krytyków
Rambo II
powrót do forum filmu Rambo II

Gniot

ocenił(a) film na 1

Przeciez to najwiekszy gniot frajer co zabija jednym ciosem sylwus chujowo zagral ten film to zenada dla dzieci co maja 13 lat widac to po nagrodach same zlote malinki hahhahah daje 1/10

ocenił(a) film na 10
TulekPiWulgarGangsta

wam płacą za pisanie takich komentarzy czy też robicie to z własnej nieprzymuszonej woli? Pisząc takie posty sam prosisz się o to aby nikt z filmwebowskich komentatorów nie brał ciebie za osobę znającą się na kinie. Nie chodzi mi akurat o to, że film ci się nie podoba, bo to już twoja ocena, chodzi o to, że powinieneś jakoś to poprzeć jakimiś argumentami, bo to co napisałeś można wymyślić nawet nie oglądając filmu.

zulombo

Tzw. prowokator - olej go ciepłym moczem, jak większość:)

ocenił(a) film na 6
TulekPiWulgarGangsta

Zgadzam sie z toba. Aczkolwiek 1/10 to troche przesada

ocenił(a) film na 10
TulekPiWulgarGangsta

Teraz to rzeź pojechał.
1/10? Chyba lekka przesada.
Przepraszam, że to powiem, ale JESTEŚ DEBILEM.
Dziękuję za uwagę.

użytkownik usunięty
Mani3k

Ja nie mogę TulekPiWulgarGangsta ty chyba naprawdę masz coś z głową.jak można tak pojeżdżać takiemu klasykowi.Wspaniały film oraz wspaniała obsada aktorska.To był hit i będzie hitem.Ten film odmienił kinematografię.W tym filmie nie tylko liczy się fabuła ale także akcja.To że Sylwek jest 1 i rozpiepsza innych a sam prawie nie obrywa trzeba brać na luz.Wiadomo że film to film a życie to życie.Tyle w tym temacie.

Hm... film nie jest takim klasykiem jak część pierwsza. Kiedyś byłem jego wielkim pasjonatem, ale obecnie nie daję mu więcej jak 6 punktów. Te 6 punktów to głównie ze względu na Richarda Crennę i muzykę Jerry'ego Goldsmitha. Sly w tym wszystkim raczej w tyle. Soundtrack najlepszy. Crenna dobry. Sylwek hm... powiedzmy, że ujdzie jako tako. Tak czy siak 1/10 to dla mnie dość niesprawiedliwa ocena. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
TulekPiWulgarGangsta

wielki znawca za dzieciaka to sie ogladalo i byl kisiel, a dziś wielki znawca filmów krytykuje dzieło przy którym każdy dzieciak stawał się mężczyzną pffff takich prowokantów trzeba olewać

ocenił(a) film na 7
razielospl

W tym wypadku ty bardziej wyglądasz mi na "prowokanta". Kolega wyraził jedynie swoje zdanie. Jako dzieciak odbiera się tego typu filmy zupełnie inaczej. Dzisiaj ma się na takie sceny nieco inne spojrzenie i zaczyna się dostrzegać mnóstwo niedociągnięć. "Rambo II" w żadnym wypadku nie jest arcydziełem, przynajmniej dla mnie. Lepsze "First blood".

użytkownik usunięty
Ceglas

Panowie Rambo to seria jak dla mnie bardzo dobra która odmieniła kino akcji i pozostawiła w nim ślad na zawsze. To kino przy którym się siada i odmóżdża a nie szuka ukrytych sensów ;] polecam to zrobić a na pewno seans będzie udany. (ale jeśli chodzi o Sly'a to że gra nie za dobrze to akurat w tym filmie nie razi w oczy za bardzo, tak poza tematem to zdecydowanie wolę Rocky'ego;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones