PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=997}

Rambo II

Rambo: First Blood Part II
7,0 72 283
oceny
7,0 10 1 72283
6,2 13
ocen krytyków
Rambo II
powrót do forum filmu Rambo II

9/10

ocenił(a) film na 9

Fakt. Nie ma tej świeżosci, oryginalnosci co w FIRST BLOOD. Scenariusz nieporównywalnie gorszy, zabrakło poważnosci, problemów poruszanych w cz.I, dramatyzmu, ale to nic. Film jest lepiej zrobiony, ma więcej akcji, efektów itp. i jest łatwiejszy w dobiorze dla przeciętnego widza. U mnie oba maja 9/10, z resztą trójka też, ale FIRST BLOOD, a rambo II i III to zupełnie inne filmy. W dwóch nast. chodzi przede wszystkim o pozadna, meską, akcję i jest ona zrealizowana brawurowo na prawdę... W II i III jest tylko prosty zarys jakiejs głebszej fabuły, a w PIERWSZEJ KRWI chodzi o głęboka fabułe, rpbolemy, psychologie bohatera, + napiecie, klimat a nie efekty i widowisko. Kocham całą serie, ale jedynak ma u mnie sentyment za przede wszystkim ambitność...

ocenił(a) film na 10
davemaster

Rambo II porusza problem obojętności władz w sprawie amerykańskich jeńców wojennych. Według mnie jest to także ważny problem społeczny. Co do reszty postu zgadzam się w pełni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones