PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112315}

Niszczyciele

The Annihilators
5,3 95
ocen
5,3 10 1 95
Niszczyciele
powrót do forum filmu Niszczyciele

Straż obywatelska

ocenił(a) film na 6

Film to trochę połączenie "Drużyny A" z serią "Życzenie śmierci" - szczególnie części trzeciej. Początek fajny - akcja w Wietnamie, a później krwawy napad w Atlancie - ostra scena z dźgnięciem nożem i odcięciem palca. Niestety później film stał się trochę jakby ugrzeczniony i nie było już krwi i ostrych scen. Jest dużo strzelanin, ale krwi już brak. Ogólnie jednak warto obejrzeć. Moja ocena: 6/10. Poza tym pojawia się dwójka aktorów, których kojarzę już z innych filmów: Andy Wood - który grał "Rambo 2" tego jeńca wojennego, oraz Gerrit Graham - głównie znany z komedii z lat 80.
Swoją drogą ciekawe kto od kogo zerżnął pomysł. Zarówno "Niszczyciele" jak i "Życzenie śmierci 3" są z 1985 roku, a oba filmy są o tym samym - policja nie radzi sobie z gangiem terroryzującym dzielnicę a więc sami mieszkańcy i pomocnicy spoza miasta muszą wybić wszystkich członków gangu.

użytkownik usunięty
Axel

dobry i ma klimat!!!!

Axel

Ja właśnie sobie obejrzałem ten film na cda nawet jest niezły i dałem 6/10 zgadzam się z tobą ten film faktycznie jest podobny do Życzenie Śmierci 3 bo mi się sceny z tego filmu przypominają za tamte czasy wtedy to były fajne filmy akcji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones