PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555914}
3,0 217
ocen
3,0 10 1 217
Korkusuz
powrót do forum filmu Korkusuz

Swoją oceną 9/10 podniosłem średnią ocen z 2,3 do 4,0 ;D Genialny kicz! Głupi scenariusz, gówniane aktorstwo, badziewny montaż, niskolotna muzyka no główny bohater biegający z bazooką z nieskończoną amunicją. Tylko dla najtwardszych koneserów kina klasy B :)

ocenił(a) film na 1
Pikuslaw

Jakaz to niskolotna muzyka? Toz to 2 utwory z Rambo 2, powtarzane co w 2 scenie

marcin_zuk82

Se mogą być. Ale autorzy nie wysilili się chociażby na jakąkolwiek autorską nutę, np. Jolko Boczka grającego na akordeonie. Dlatego soundrack do "Korkusuz" jest denny nieco :)

Pikuslaw

w Turcji amunicja do bazooki leży we wszystkich krzakach, co pokazali w tym filmie :P

ocenił(a) film na 1
thefenantrolina

Dobra, dobra. Lepiej dalibyście link skąd mogę pobrać to cudo.

ocenił(a) film na 1
sajgon87

Ha! już mam :D

ocenił(a) film na 3
Pikuslaw

w połowie zawiązała się sensowniejsza akcja dopiero :D fabularne, aktorskie dno (Rambo - mruży oczy, wytrzeszcza oczy, koniec mimiki), ale sceny akcji świetne, bazooka wymiata, nieskończone pociski wbijające się w ziemię, noże zabijające przez indukcję... co tylko sobie można wymarzyć :D

Pikuslaw

A ja nie mam zamiaru zawyżać tej kupie oceny. Należy się jedynka i mam nadzieję, że reżyser tego filmu nie zarobił ani grosza na tej zrzynce.

crazy_race

O dziwo Criticowi spodobał się ten film, a ja miałem głupawkę podczas oglądania jego recenzji;D. Do recenzji odsyłam tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=JLjzIdw1h6w

Jak słowo daję - jedna z jego najlepszych:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones