PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88288}

Cena honoru

Extreme Honor
5,0 65
ocen
5,0 10 1 65
Cena honoru
powrót do forum filmu Cena honoru

Dużo znanych aktorów

ocenił(a) film na 4

Fabuła ni to dramat, ni to film obyczajowy, ale też i trochę sensacji. Jedyna zaleta tego filmu to dużo znanych aktorów jak chociażby Michael Madsen (zawsze gra twardzieli -także i w tym filmie), Michael Ironside (zawsze gra bad guy'ów), Grand L. Bush (znany z wielu epizodów, ja najbardziej kojarzę go z seriali "Renegat" oraz "Sprawiedliwość na 18 kołach"), Oliver Gruner (znany choćby z "Nemezisa") oraz Charles Napier i Martin Kove (obaj znani z "Rambo 2"). Poza grupą znanych aktorów to film nie reprezentuje zbyt wiele atrakcji. Fabuła bardzo przewidywalna. Ostatnio film leciał na Tele 5 i gdy go oglądałem ze znajomymi to dosłownie mówiłem na głos co zaraz się wydarzy i rzeczywiście tak było. Polecam jedynie dla fanów wyżej wymienionych aktorów, bo nie dla samej fabuły. Moja ocena: 4/10.

ocenił(a) film na 5
Axel

W pełni się zgadzam, gdyby nie te wątki obyczajowe to filmy był by kolejnym typowym filmem akcji jakich było już z milion (choć może nie było by to takie złe) Tak jak przedmówca uważam że film nadaje się tylko dla fanów aktorów grających w tym filmie pozostałym raczej nie będzie się podobał. 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones