filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Czeskie Lwy
1996
http://filmovaakademie.cz/
Czeska Akademia Filmowa i Telewizyjna
Czeski Lew
Najlepszy film
wygrane
Ogród
(1995)
nominacje
Indiańskie lato
(1995)
Moja siostra Fany
(1995)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Jiřina Bohdalová]
Jiřina Bohdalová
jako Fany w filmie
Moja siostra Fany
(1995)
nominacje
Klára Issová
Indiańskie lato
(1995)
Zuzana Šulajová
Ogród
(1995)
Najlepszy aktor
wygrane
[Martin Dejdar]
Martin Dejdar
jako Richard Majer w filmie
Nauczyciel tańca
(1994)
nominacje
Ondřej Vetchý
Golet v údolí
(1995)
Roman Luknár
Ogród
(1995)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Tereza Brodská]
Tereza Brodská
jako Klara w filmie
Zemsta należy do mnie
(1995)
nominacje
Tatiana Dyková
Indiańskie lato
(1995)
Jana Hlaváčová
Nauczyciel tańca
(1994)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Marián Labuda]
Marián Labuda
jako Ojciec Jakuba w filmie
Ogród
(1995)
nominacje
Jan Hartl
Golet v údolí
(1995)
Radek Holub
Nauczyciel tańca
(1994)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Martin Šulík]
Martin Šulík
Ogród
(1995)
nominacje
Saša Gedeon
Indiańskie lato
(1995)
Jaromil Jireš
Nauczyciel tańca
(1994)
Najlepszy scenariusz
wygrane
Ogród
(1995)
Marek Leščák
,
Ondrej Šulaj
,
Martin Šulík
nominacje
Moja siostra Fany
(1995)
Jiří Hubač
Nauczyciel tańca
(1994)
Jiří Hubač
Najlepsza muzyka
wygrane
Golet v údolí
(1995)
Luboš Fišer
nominacje
Ogród
(1995)
Vladimír Godár
Walka kolorów
(1993)
Ondřej Soukup
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Golet v údolí
(1995)
Juraj Šajmovič
nominacje
Ogród
(1995)
Martin Štrba
Walka kolorów
(1993)
Petr Hojda
Najlepszy dźwięk
wygrane
Nauczyciel tańca
(1994)
Ivo Špalj
,
Václav Hála
nominacje
Ogród
(1995)
Peter Mojžiš
Najlepszy montaż
nominacje
Moja siostra Fany
(1995)
Dalibor Lipský
Ogród
(1995)
Dušan Milko
Najlepszy film zagraniczny
wygrane
Leon zawodowiec
(1994)
Luc Besson
Płatny morderca ratuje dwunastoletnią dziewczynkę, której rodzina została zabita przez skorumpowanych policjantów.
Najlepsze osiągnięcie scenograficzne
wygrane
Ogród
(1995)
František Lipták
nominacje
Indiańskie lato
(1995)
Ondřej Nekvasil
Nagroda Specjalna
Nagroda krytyków
wygrane
Ogród
(1995)
Martin Šulík
Nagroda za Box Office
wygrane
Wodny świat
(1995)
Wizja przyszłości, w której po stopnieniu lodowców Ziemia zamieniła się w wielki ocean. Troje bohaterów wyrusza na poszukiwanie legendarnego stałego lądu.
Pluszowy Lew
Najgorszy film
wygrane
Divoké pivo
(1993)
Milan Muchna
Wyróżnieni w roku 1996
Ogród
(
6/12
)
Nauczyciel tańca
(
2/6
)
Golet v údolí
(
2/4
)
Moja siostra Fany
(
1/4
)
Leon zawodowiec
(
1/1
)
Wodny świat
(
1/1
)
Zemsta należy do mnie
(
1/1
)
Divoké pivo
(
1/1
)
Indiańskie lato
(
0/5
)
Walka kolorów
(
0/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.